EMICODE EC1 PLUS dla WOLPLAN

-------------------------------------------------------------------------------

Z przyjemnością informujemy, że produktom WOLPLAN został przyznany certyfikat EMICODE CE1 PLUS .
Szczególnego zaakcentowania wymaga fakt potwierdzony badaniami naszych produktów w renomowanym laboratorium ECO INSTITUT w Köln, że substancje rakotwórcze, mutagenne lub działające szkodliwie na rozrodczość NIE BYŁY WYKORZYSTYWANE przy produkcji tego wyrobu tj. produktów WOLPLAN.

-------------------------------------------------------------------------------

Zachęcamy do odwiedzenia strony naszego wykonawcy wylewek samopoziomujących:

www.wylewka.eu

Zapraszamy!

------------------------------------------------------------------------------- wolplan facebook

WOLPLAN na facebooku!

Zachęcamy do odwiedzenia oraz polubienia naszego profilu na facebooku, wystarczy wpisać w wyszukiwarkę facebooka "wolplan" lub też wpisać adres: www.facebook.com/wolplan

Na naszym profilu facebookowym znajdziecie Państwo zdjęcia, filmy z realizacji oraz ciekawe artykuły dotyczące zagadnień związanych z zaletami wylewania jastrychów anhydrytowych.

Serdecznie Zapraszamy!

------------------------------------------------------------------------------- wolplan wylewki anhydrytowe ------------------------------------------------------------------------------- wolplan geneo *Termografia ogrzewania podłogowego z jastrychem anhydrytowym WOLPLAN* Autor: Pracownia Techniki Ogrzewania W. Oszczak A. Borkowski

-------------------------------------------------------------------------------

WOLPLAN® nowoczesna wylewka anhydrytowa

Szanowni Państwo!

Jesteśmy firmą specjalizującą się w produkcji jastrychów samorozlewnych, a naszymi sztandarowymi produktami są *wylewki anhydrytowe* o nazwie WOLPLAN® wytwarzane w różnych klasach wytrzymałości. Jastrychy WOLPLAN® posiadają właściwości samopoziomujące.

Nasza obecność na rynku polskim pomogła wielu inwestorom dokonać trafnego wyboru dotyczącego podłóg. Posadzka samopoziomująca według naszej receptury spełnia najwyższe wymagania stawiane podkładom anhydrytowym. Samopoziomująca wylewka WOLPLAN® objęta jest stałym nadzorem naszego laboratorium. Dodatkowe badania zewnętrzne dowodzą, że nasza wylewka anhydrytowa jest wykonana w najwyższej jakości i spełnia normę DIN/PN - EN13813.

Wylewki samopoziomujące WOLPLAN®stwarzają najlepsze warunki do okładzinowania podłogami klejonymi i pływającymi. Podkłady podłogowe WOLPLAN® pod posadzki kamienne, czy też posadzki drewniane dają pewność, że zainwestowane wysokie środki w okładzinę zostały ulokowane na solidnym fundamencie.

Wylewka WOLPLAN® jest jednym z najlepszych podkładów pod żywiczne posadzki epoksydowe i podłogi kamienne, podłogi drewniane i z płytek ceramicznych.

WOLPLAN® to idealne wylewka na ogrzewanie podłogowe ze względu na wysoką przewodność cieplną oraz parametry wytrzymałościowe, pozwalające na redukcję grubości, a co za tym idzie posadzki anhydrytowe WOLPLAN® pozwala przyśpieszyć czas uzyskania żądanej temperatury w ogrzewanym pomieszczeniu.

Wylewka samopoziomująca i samorozlewna WOLPLAN® tworzy jednolitą, zwartą strukturę, szczelnie otulającą każdy zatopiony w niej element grzewczy, dlatego to najlepszy materiał jako jastrych na ogrzewanie podłogowe. Właściwie wykonana wylewka na ogrzewanie podłogowe jest inwestycją z gwarancją, że cena za ciepło już zawsze będzie minimalna.

Wylewki anhydrytowe WOLPLAN® dostarczamy w Mixmobilach (Transmix) na teren całej Polski bez względu na czas transportu i odległość.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z materiałami na naszej stronie.

Zapraszamy firmy projektowe i wykonawcze do współpracy.Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie w jakiejkolwiek formie zdjęć oraz treści zawartych na naszych stronach bez zgody autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich.