Wejście w strefę dla inwestora

Od wylewki do posadzki anhydrytowej

wylewki styrobetonowe WroclawBudujesz dla siebie?
BUDUJ ZDROWO


Posadzki anhydrytowe Wrocław

POTRZEBUJESZ DORADCTWA ZADZWOŃ:

Tel: 506 099 831

Z przyjemnością informujemy, że posadzki anhydrytowe WOLPLAN otrzymały certyfikat EMICODE CE1 PLUS.

wylewki anhydrytowe
Szczególnego zaakcentowania wymaga fakt potwierdzony badaniami naszych produktów w renomowanym laboratorium ECO INSTITUT w Köln, że substancje rakotwórcze, mutagenne lub działające szkodliwie na rozrodczość NIE BYŁY WYKORZYSTYWANE przy produkcji tego wyrobu tj. produktów stosowanych do produkcji posadzek WOLPLAN.

Nowe oblicze posadzki w Twoim domu
SZANOWNI PAŃSTWO

Jesteśmy firmą specjalizującą się w produkcji wylewek samopoziomyjących oraz posadzek styrobetonowych, a naszymi sztandarowymi produktami są wylewki anhydrytowe o nazwie WOLPLAN®, oraz nowy na rynku produkt o nazwie syrobeton. Nasze wylewki anhydrytowe są wytwarzane w różnych klasach wytrzymałości. Wylewki WOLPLAN® posiadają właściwości samopoziomujące. Dlatego wykonanie posadzki trwa zaledwie kilka godzin.

Nasza obecność na rynku polskim pomogła wielu inwestorom dokonać trafnego wyboru dotyczącego podłóg. Posadzki samopoziomujące według naszej receptury spełnia najwyższe wymagania stawiane wylewkom anhydrytowym. Samopoziomująca wylewka anhydrytowaWOLPLAN® objęta jest stałym nadzorem naszego laboratorium. Dodatkowe badania zewnętrzne dowodzą, że nasza wylewka anhydrytowa jest wykonana w najwyższej jakości i spełnia normę DIN/PN - EN13813.

Wylewki anhydrytowe WOLPLAN®stwarzają najlepsze warunki do okładzinowania podłogami klejonymi i pływającymi. Posadzki anhydrytowe WOLPLAN® pod posadzki kamienne, czy też posadzki drewniane dają pewność, że zainwestowane wysokie środki w okładzinę zostały ulokowane na solidnym fundamencie.

Wylewka WOLPLAN® jest jednym z najlepszych podkładów pod żywiczne posadzki epoksydowe i podłogi kamienne, podłogi drewniane i z płytek ceramicznych.

WOLPLAN® to idealne wylewka na ogrzewanie podłogowe ze względu na wysoką przewodność cieplną oraz parametry wytrzymałościowe, pozwalające na redukcję grubości, a co za tym idzie posadzki anhydrytowe WOLPLAN® pozwala przyśpieszyć czas uzyskania żądanej temperatury w ogrzewanym pomieszczeniu.

Wylewka samopoziomująca i samorozlewna WOLPLAN® tworzy jednolitą, zwartą strukturę, szczelnie otulającą każdy zatopiony w niej element grzewczy, dlatego to najlepszy materiał jako jastrych na ogrzewanie podłogowe. Właściwie wykonana wylewka na ogrzewanie podłogowe jest inwestycją z gwarancją, że cena za ciepło już zawsze będzie minimalna.

Wylewki anhydrytowe WOLPLAN® dostarczamy w Mixmobilach (Transmix) na teren całej Polski bez względu na czas transportu i odległość.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się z materiałami na naszej stronie.

Zapraszamy firmy projektowe i wykonawcze do współpracy.
Zachęcamy do odwiedzenia strony naszego wykonawcy wylewek samopoziomujących:

www.wylewka.eu

Oficjalna strona marki WOLPLAN

Zapraszamy!

wolplan facebook


Zachęcamy do odwiedzenia oraz polubienia naszego profilu na facebooku.

Na naszym profilu facebookowym znajdziecie Państwo zdjęcia, filmy z realizacji oraz ciekawe artykuły dotyczące zagadnień związanych z zaletami wylewania jastrychów anhydrytowych.

Serdecznie Zapraszamy!

wolplan wylewki anhydrytowe styrobeton *Termografia ogrzewania podłogowego z jastrychem anhydrytowym WOLPLAN* Autor: Pracownia Techniki Ogrzewania W. Oszczak A. BorkowskiWOLPLAN® nowoczesna wylewka anhydrytowa


Kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie w jakiejkolwiek formie zdjęć oraz treści zawartych na naszych stronach bez zgody autora jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich.